Czynne pon.- sob. 8.00-16.00 | Wirtualny spacer
+48 609 890 345 | +48 667 908 258 | kontaktwpc@wp.pl

Komorniki k/Środy Śląskiej, trasa 94

WPC Centrum Kempingowe

Jesteśmy firmą  z bogatym doświadczeniem w branży przyczep kempingowych, która oferuje przyczepy kempingowe, domki holenderskie i angielskie. Swoją działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży przyczep, stopniowo nasza oferta powiększyła się także o sprzedaż domków holenderskich i  angielskich oraz części i akcesoria do przyczep kempingowych, domków angielskich i domków holenderskich.

Nasze przyczepy i domki holenderskie  importujemy z Wysp Brytyjskich, głównie Anglii , Walii i Szkocji. Nawiązaliśmy szeroką współpracę z firmami będącymi liderami na tamtejszym rynku. Zapewnia duże możliwości w wymianie doświadczeń .

Młody i dynamiczny zespół firmy WPC  zapewnia szybki rozwój oraz możliwość dostosowania się nawet do najbardziej wymagających wyzwań stojących przed nami.


Przed odbiorem przyczepy nasi pracownicy przeprowadzają pełny instruktarz użytkowania kempingu oraz zasady obsługi wyposażenia wewnątrz. 

 

Bezpłatnie przytrzymujemy domy nawet do 6 miesięcy od momentu zakupu

Zapewniamy Państwu czas na przygotowanie działki po upływie 6 miesięcy opłata za każdy dodatkowy dzień przytrzymania domku na terenie naszej firmy wynosi jedyne 10,00 zł  

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowujemy  wszystkie niezbędne do rejestracji dokumenty. Przy zakupie przekazujemy wraz z przyczepą campingową , dowód rejestracyjny. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia OC tak by można było z przyczepką zjechać na kołach do domu.

Jesteśmy płatnikami VAT, wystawiamy faktury zarówno na przyczepy jak i na domki holenderskie .

                       Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą

 

WPC  CENTRUM KEMPINGOWE SP. Z O.O. SP.K.

Centrum sprzedażowe

 

KOMORNIKI

(przy drodze krajowej nr 94)

55-300 Środa Śląska
         

WPC CENTRUM KEMPINGOWE SP. Z O.O. SP. k.

ul. Krzemieniecka 36/2

54-613 Wrocław

 

tel. +48 609 890 345

tel. +48 667 908 258

e-mail:  kontaktwpc@wp.pl